Kontaktuppgifter

Vi på Söderlunds har under sommaren och hösten 2017 genomgått en del organisatoriska förändringar med positivt utfall. Vi vill med detta brev informera om hur vi vill bli kontaktade för att kunna ge bästa service.

Leveranser: Anna Johansson 0370-332453 anna.johansson@soderlundsmetall.se
Produktion/planering: Martin Mathillas 0370-332454 martin.mathillas@soderlundsmetall.se
Kvalitet och miljö: Rabija Sahman 0370-332457 rabija.sahman@soderlundsmetall.se
Produktionschef/försäljning: Gunnar Oldegren 0370-332456 gunnar.oldegren@soderlundsmetall.se
Ekonomi/löner: Kristina Magnusson 0370-332451 kristina.magnusson@soderlundsmetall.se
VD/inköp/försäljning: Jens Söderlund 0370-332452 jens.soderlund@soderlundsmetall.se
Order: order@soderlundsmetall.se
Fakturor: invoice@soderlundsmetall.se

Kontakta gärna vederbörande i olika situationer. Order och fakturor tar vi helst via mail enligt ovan.

Gnosjö november 2017

Jens Söderlund,
VD